Nová profesionální vlasová péče od L’Oréal Professionnel nedělá kompromisy mezi přírodním původem a účinkem. Source Essentielle až se 100 % ingrediencí získaných přírodní cestou zanechá vlasy krásně lesklé a hebké na dotek.

Profesionální přírodní vlasová péče s ekologickou hodnotou

Source Essentielle je nová salonní vlasová péče, která je ekologická od počátku výroby a důsledně se řídí závazky udržitelnosti. Vrací se k přirozenosti, a proto obsahuje minimální počet různých ingrediencí, které jsou esenciální a účinné. Přírodní ingredience jsou získané ekologickou cestou včetně květů a lahvičky šamponu jsou navrženy pro minimální dopad na planetu.

Přírodní a veganská profesionální vlasová péče

– Udržitelná výroba, postoj a životní styl

– Ekologicky uvědomělý salon se šamponovým barem

– Zelený salon s digitálními panely a obsahem pro minimalizaci dopadu na planetu

– Lahvičky šamponu s 90ti% mírou biologické odbouratelnosti

 

Udržitelnost a ekologická uvědomělost tvoří naši budoucnost

Přírodní vlasová péče se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních! Šampon Source Essentielle má typicky hranatý tvar, který pojme maximální množství produktu s minimálním dopadem na planetu a zároveň optimalizuje využití prostoru při přepravě. Tím, že se vlasové péče snadněji přepravuje, omezuje potřebu transportu, tudíž  snižuje uhlíkovou stopu. Navíc má 90ti% míru biologické odbouratelnosti. Každý šampon lze doplnit v salonu u šamponového baru až tři krát. Tento proces minimalizuje spotřebu plastů a chrání životní prostředí.