CO je medicinální manikúra?

Medicinální (suchá či přístrojová) manikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na rukou, který vše nepotřebné odstraní. Ošetření se provádí nasucho broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Takto provedená manikúra je bezbolestná, velmi jemná a precizní a dokáže vyřešit i problematická místa. Při ošetření nedochází k narušení celistvosti kůže, a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce.

Ve studiu Lauritta používáme profesionální přístroj, který nám umožňuje pečovat i o ty nejnáročnější klienty. Speciální systém odsávání, čištění a dezinfekce zaručuje maximální hygienu během celého ošetření.

Co když mám velmi jemnou kůžičku?

Pokud avšak máte velmi jemnou a nedostatečně silnou kůžičku okolo nehtů je možné ruce nejdříve namočit a odstranění nepotřebné kůžičky provedeme nůžkami.

CO vás při suché přístrojové manikúře čeká?

  • Potření kůžičky a nehtů změkčujícím olejíčkem
  • Ošetření, zkrácení délky nehtů a zarovnání jejich tvaru.
  • Odstranění nepotřebné kůžičky

PROČ byste měli o své ruce pečovat?
Ruce jsou pro každého jako vizitka. Je to první věc,kterou si na lidech podvědomě všimneme. Měli bychom tedy dát velký důraz na jejich péči,abychom udělali správný dojem a také,abychom se o sebe dobře starali. Dopřejte svým nehtům to,co si doopravdy zaslouží,veřte,že se Vám za to moc odvděčí.