Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči. Objevte současné trendy a aktuální módní styl.

Účes je jednou z prvních věcí, kterých si všímáme na lidech v našem okolí. Účesem dáváme ostatním najevo něco o naší osobnosti. Ať už dáváte přednost modernímu netradičnímu stylu, jednoduchému sportovnímu nebo klasickému elegantnímu, v našem kadeřnictví Vám vždy doporučíme ty nejlepší střihy, barvy i následnou péči o Vaše vlasy. Neustále sledujeme nové kadeřnické trendy, módní styly barvení a nejšetrnější postupy pro perfektní vlasovou péči.

.

.

Preferujeme osobní přístup. Zajímá nás váš názor, chceme slyšet vaše přání.. Naši klienti se k nám rádi vrací právě proto, že se jim u nás dostane nadstandartní péče v oblasti kadeřnických služeb. To vše v příjemné a přátelské atmosféře, díky které alespoň na chvíli zapomenete na starosti běžného dne. Nabízíme spojení kvalitních služeb, dlouholetou praxi a relaxaci v krásném salonu.

.

.

V dnešní době jsou vlasy neustále vystavovány škodlivým vlivům jako jsou stres, smog, změny teplot, kyselý déšť nebo horký fén.  Proto naše studio používá při péči o vlasy vlasovou kosmetiku FRAMESI, která obnoví krásu Vaších vlasů, rozzáří je a dodá jim novou energii.

.

.

Ochotně poradíme, navrhneme účesy, které Vám budou slušet a u toho si s Vámi popovídáme za šálkem čaje,či kávy.

Prioritou našeho kadeřnictví je osobní přístup ke každé klientce/klientovi. Nejen při první návštěvě našeho kadeřnictví vám poradíme s vhodností použití zvolené služby,ale taktéž po celou dobu se budeme snažit Vám dávat nejlepší tipy,které Vám pomůžou. Sdělíme vám všechny potřebné informace, doporučíme nejvhodnější postupy a úpravy právě pro Váš typ vlasů.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb. Řekneme Vám, jak o vlasy pečovat, na co si dávat pozor a jak si účes snadno a rychle upravit.